O naszej firmie


  Prowadzimy sprzedaż pokryć dachowych oraz asortymentu towarzyszącego przy ich montażu.  Specjalizujemy się w sprzedaży dachówek ceramicznych i cementowych renomowanych producentów jak Bogen, Braas, Creaton, Edilians (wcześniej Imerys), Ibf, Koramic, LaEscandella, Meyer-Holsen, Nelskamp, Roben oraz Tondach. Dostarczamy również blachodachówki firm Bratex i Blachy Pruszyński. Współpracując z firmami dekarskimi świadczymy również usługi w zakresie montażu nowych oraz remontowaniu już istniejących obiektów.

 
 

  Nasi handlowcy posiadają ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży i dostarczaniu materiałów z których korzystacie Państwo przy wykonywaniu pokryć dachowych. Posiadając szerokie rozeznanie w zakresie technologii wykonywania dachów oraz generalnie w nie małym rynku materiałów budowlanych jesteśmy w stanie skutecznie doradzać i pomagać Państwu przy wyborze optymalnych rozwiązań. Proces budowy domu to nieustanne balansowanie na decyzjach, które odzwierciedlenie będą miały tak w estetyce budowli jak i w trwałości jej poszczególnych elementów. Przez cały czas naszej pracy - dbając o dobro Państwa jako naszych klientów uświadamiamy jak bardzo ważnym elementem (chyba najważniejszym naszym zdaniem) jest prawidłowy montaż i kultura wykonawcza. Współpracujący z nami wykonawcy są gwarantem prawidłowego montażu materiałów a co za tym idzie bezpieczeństwa i trwałości zabudowywanych elementów.

  Bezpośrednia współpraca z producentami, jako naszymi dostawcami jest dla Państwa gwarancją, że wszystkie produkty jesteśmy w stanie dostarczać w najatrakcyjniejszych cenach.


------